Juodšilių teatro studija vaikams

Sukurti trys spektakliai :

1. Pelė Gudruolė

Aprašymas:

Sename rūsyje susitiko du katinai: Rainis ir Baltakaklis. Labai jau ankšta pasirodė jiems savo kaime kartu gyventi. Tačiau abu labai nori pasilikti, nes čia jie gimė, užaugo, čia jų gimtieji namai, miškas, upelis… Nutarė, kad eis lažybų: kuris pirmas sugaus pelytę Gudruolę, tas ir liks šeimininkauti kaime. O pelytė Gudruolė turi idėją. Kokią? Pažiūrėsite šią pasaką ir suprasite, kiek išminties turi maža pelytė. Spektaklio tikslas – išmokyti vaikus suprasti, kaip svarbu mylėti savo kraštą, rūpintis savo artimaisiais žmonėmis, būti draugiškais, neskriausti mažesnių ir silpnesnių, kas yra draugystė, gėris. O svarbiausia, kad visas problemas ir nesutarimus galima išspręsti draugiškai.

2. Raudonkepuraitė

Aprašymas:

Pasaką apie mažą mergaitę su raudona kepuraite, kaip žinoma, sukūrė garsus prancūzų pasakorius Šarlis Pero (1628-1703). Taip pat visiems žinoma, kad piktasis Vilkas šioje pasakoje praryja ir mergaitę, ir jos senelę, ir kad ši istorija vis tiek turi laimingą pabaigą. O galbūt vaikai apskritai nenori, kad Vilkas būtų toks žiaurus, ir kad jis prarytų geruosius pasakos veikėjus?
Režisierė pamėgino sukurti tokią pasaką apie Raudonkepuraitę, kurioje laiminga ne tik pabaiga, bet ir vidurys, t.y. nėra jokių žiaurumų, niekas nieko neryja ir nieko nereikia vaduoti iš Vilko pilvo.
Šios pasakos pabaiga visai kitokia nei mums įprastai yra žinoma. Čia Vilkas tampa gydytoju, Raudonkepuraitės pagalbininku. Pasirodo, kad jis moka skaityti, skaičiuoti ir pažįsta visas ligas.
Įdomu ar jam pavyksta išgydyti sergančią Raudonkepuraitės senelę? Na, kas iš tikrųjų įvyksta šiame spektaklyje, galima sužinoti, tik pažiūrėjus šį vaidinimą.

3. Mikė Pūkuotukas

Aprašymas:

Mikė Pūkuotukas – vaikų pasakų herojus meškiukas. Jį sukūrė britas Alan Alexander Milne – pirma knyga apie Mikę Pūkuotuką pasirodė 1926 m. spalio 14 d., ją iliustravo Ernest Howard Shepard. Knyga išversta į daug kalbų, taip pat jos pagrindu sukurta animacinių filmų, kompiuterinių žaidimų ir kt. Mūsų teatriukas sukūrė spektakliuką taip pat,kuriame pamatysite nepamirštamą istoriją apie Mikę Pūkuotuką ir jo nuotykius Šimtamylėje Girioje. Jau daugiau kaip septyniasdešimt metų šis personažas džiugina viso pasaulio vaikus ir suaugusiuosius.Jis toks mielas, kūrybingas, mėgstantis skaniai pavalgyti ir dar tikras poetas.Pats kuria ir dainuoja daineles.O dar yra tikras nenuorama, viskas jam labai įdomu ir viską būtinai turi paliesti ir išbandyti.Kad ir istorija apie bites ir medų….. Spektaklyje išgirsite tikrą bitučių dūzgimą, pamatysime kaip atrodo aviliai, koks nuostabus ir gražus miško pasaulis…..Svarbiausias bruožas Mikės Pūkuotuko turbūt yra išradingumas.O kaip išradingai  jis sumąstė bites privilioti su oro balionėliais? Spektaklyje susipažinsite ir su meškiuko draugu Paršiuku Knysliuku.Tai labai geras, labai mylintis savo draugą, nuoširdus peronažas.Apie jų nuotykius,draugystę ir daug kitų dalykų sužinosite, pamatę šį spektakliuką.